Наркологічна клініка «Перезагрузка» працює з жіночим, чоловічим, підлітковим алкоголізмом, а також з пияцтвом в літньому віці. Ми пропонуємо пройти ефективне лікування залежності від алкоголю в нашому реабілітаційному відділенні. Якщо алкоголік не визнає проблему – ми допоможе переконати його пройти реабілітацію.

Запійний алкоголізм часто призводить до заперечення. Людина не бажає відмовлятися від спиртного, яке дозволяє йому розслабитися і «піти від проблем». Таким чином алкоголік йде в свій власний світ ілюзій і заперечення. За допомогою психологічної інтервенції ми допоможемо переконати алкозалежного погодитися на стаціонарне лікування алкоголізму.

Етапи реабілітації алкоголіків

Поетапний план лікування алкоголізму необхідний, як і в разі лікування залежності від наркотиків. В першу чергу наше завдання обірвати запій і провести очищення організму. Після цього потрібно провести бесіду з алкоголіком і з’ясувати, чи хоче він відмовитися від спиртного назавжди. Якщо ні, ми допоможемо йому усвідомити проблему.

Етапи реабілітації алкоголіків:

 • Виїзд нарколога на дом;
 • Детоксикація або турбодетоксікація;
 • Обрив запою на дому;
 • Медикаментозне лікування абстиненції;
 • Психологічна інтервенція;
 • Мотивація на лікування;
 • Доставка алкоголіка в стаціонар;
 • Допомога в адаптації;
 • Робота за «12 кроковою» програмою;
 • Групові та індивідуальні консультації;
 • Ресоціалізація;
 • Кодування або підшивка.

Після того, як алкозалежний пройде комплексне лікування алкоголізму, ви можете погодитися на кодування або підшивку, щоб закріпити результати реабілітації. Повноцінна терапія включає в себе психотерапевтичну допомогу і медикаментозну терапію, послуги лікаря-нарколога, інивідуальний план реабілітації.

Ціна лікування алкоголізму

Щоб дізнатися, яка ціна лікування алкоголізму, ви можете зателефонувати за номерами гарячої лінії, які вказані на нашому сайті. Нарколог проконсультує вас про те, скільки коштує курс реабілітації або кодування від алкоголізму. Обрив запою на дому також доступна за ціною процедура.

Якщо хронічний або запійний алкоголізм стали серйозною проблемою у вашій родині – не економте і пройдіть комплексну реабілітацію. Кодування допоможе на певний термін позбутися від тяги до спиртного, але курс лікування залежності від алкоголю в стаціонарі спрямоване на усунення психологічної залежності.

Як змусити алкоголіка пройти лікування

Щоб змусити алкоголіка пройти лікування не шукайте примусові способи, які є незаконними. Якщо людина не усвідомлює проблему і намагається переконати вас в тому, що може кинути пити самостійно – дайте йому таку можливість. Але якщо він не стримає своє слово – зверніться в реабілітаційний центр для алкоголіків.

Ми знайдемо потрібні слова, щоб алкозалежний усвідомив наслідки спиртного для організму і погодився пройти курс реабілітації. Після комплексного лікування він перетвориться і повернеться до тверезого способу життя. Ми допоможемо позбутися нав’язливого бажання випити і навчимо запобігати зрив.

До тверезого життя залишився один дзвінок!

0 800 331412