Лікування алкогольної залежності
в наркологічному центрі «МОСТ»

Алкоголізм – це важке соціально значуще захворювання. Наявність алкогольної залежності не тільки шкодить здоров’ю людини, а й віддаляє його від близьких, погіршує його соціальне становище. Патологія має прогресуючий перебіг, дуже рідко людина може самостійно вийти з порочного кола і перестати вживати алкоголь. Тому таке велике значення має комплексне лікування патології алкоголізму.

алкоголизм лечение

У наркологічному центрі “МОСТ” надається кваліфікована медична допомога по позбавленню від алкоголізму. Комплексний підхід до проблеми лікування алкоголізму, професіоналізм і досвід нашої команди, а також сучасні методики лікування забезпечують позитивні результати в більшості випадків.

лечение алкоголизма в киеве

Методи боротьби з алкоголізмом

Фахівці нашого центру застосовують широкий спектр методик, які допомагають усунути алкогольну залежність. Ефективність того чи іншого методу визначається безліччю факторів – стадією залежності, особливостями організму пацієнта і його власним бажанням відмовитися від шкідливої ​​звички.

Ми мотивуємо алкоголезалежних пацієнтів на досягнення позитивного результату, допомагаємо їм сформувати правильну систему цінностей, в якій немає місця захворювання.

У своїй практиці ми комбінуємо кілька способів лікування для досягнення стабільного ефекту.

 

Підшивка, підшивання від алкоголізму

Одним з найбільш поширених методів боротьби із залежністю є підшивання. Вона передбачає введення дисульфірамової препаратів. Ефект від процедури такої ж, як і від таблеток. Найкраще методика працює, якщо пацієнт налаштований на лікування. У людей, які не хочуть відмовлятися від алкоголю, методика підшивки може давати тільки короткочасний результат.

Психотерапевтичні сеанси

Психотерапія – це обов’язковий компонент терапії, який не можна ігнорувати. Лікування алкогольної залежності направлено на встановлення причини виникнення залежності і її усунення. Психотерапевтичні заходи безпосередньо впливають на той фактор, який викликає прагнення людини вживати алкоголь. Грамотне усунення джерела залежності знижує потяг до спиртних напоїв і покращує загальний психологічний стан пацієнта.

Для лікування алкоголіків розроблений ряд методик:

 • Терапія по Рожнову.
 • Авторський психотерапевтичний метод Малкіна.
 • Колективні способи боротьби з залежністю (товариства анонімних алкоголіків).

 

При проведенні психотерапії дуже важлива регулярність сеансів. За один прийом неможливо усунути залежність, необхідно проводити довгострокову роботу з пацієнтом. Під час сеансів психотерапевт створює ряд позитивних установок, які спрямовані на:

 • Усунення негативних емоцій.
 • Створення позитивного емоційного фону.
 • Стимуляцію волі людини.
 • Поліпшення соціалізації хворого, відновлення теплих відносин з оточуючими.

Ефективність психотерапії пов’язана з тим, що в більшості випадків починають пити саме через будь-яких психологічних проблем. Це можуть бути складності в родині, на роботі, самотність або невдоволення своїм рівнем життя. Доктор допоможе усунути ці проблеми і відновити нормальний стан психіки.

Найбільш ефективною вважається сімейна психотерапія, коли на сеансах пацієнта підтримують родичі. Людина бачить, що його підтримують, значить, йому є для чого боротися із захворюванням. Це забезпечує додаткову мотивацію пацієнта.

Крім того, присутність близьких людей на сеансі забезпечує достатній рівень відвертості пацієнта. Багатьом людям набагато простіше ділитися своїми проблемами і тривогами в присутності рідних людей, які нададуть їм достатній рівень підтримки. Не завжди пацієнт готовий розповісти всі деталі незнайомій людині – психотерапевта. Тому найкращим сценарієм сеансу є діалог між пацієнтом і його родичами, який коригується і направляється лікарем.

 

12 кроків до свободи від алкоголізму

У наркологічному центрі “МОСТ” в Києві застосовується ефективна методика лікування алкоголізму “12 кроків”, визнана фахівцями в усьому світі. Цей спосіб дозволяє залежному сконцентруватися на духовній сфері свого життя, яка є ключовою в системі особистісних цінностей. Наші фахівці сприяють формуванню конструктивного мислення людини і забезпечують гармонійне вбудовування в соціум, ніж надовго закріплюють досягнутий результат.

Чому варто звернутися в наркологічний центр “МОСТ”?

Для боротьби із залежністю необхідно провести комплексну терапію захворювання і забезпечити правильний догляд за пацієнтом. Щоб пройти лікування алкоголізму в Києві, треба звернутися до спеціалізованого наркологічний центр-пансіонат “МОСТ”.

Основними напрямками нашої роботи є:

 • створення сприятливого середовища для перебування пацієнта;
 • поліпшення його соціальної адаптації;
 • відновлення нормальної системи цінності;
 • формування позитивної установки на одужання.

  Центр “МОСТ” знаходиться на мальовничій закритій території з затишними двориками, чистим повітрям і співом птахів. Фахівці центру створюють оптимальні умови для перебування людей, які борються із залежністю. Це стосується як побутових потреб людини, так і його психологічного комфорту.

  У центрі “МОСТ” панує атмосфера дружелюбності і взаєморозуміння. Групові заняття забезпечують пацієнтам необхідну підтримку від оточуючих людей, які бажають їм якнайшвидшого одужання. Пройшовши програму лікування залежності в реабілітаційному центрі, людина зможе побороти свою згубну звичку і придбати віру у власні сили.

  У самостійній боротьбі з алкоголізмом ви можете програти головне – час. Не витрачайте його даремно на чергові обіцянки, умовляння і муки совісті. Починайте анонімне лікування від алкоголізму сьогодні, і вже завтра ви будете дивитися в майбутнє тверезим впевненим поглядом!

Отримайте консультацію безкоштовно по Україні

+380 63 406 6156

Напишіть нам