Лікування наркоманії в наркологічному центрі «МОСТ» Київ

Наркоманія – це захворювання, яке характеризується непереборною тягою до вживання наркотичних засобів. В ході розвитку патології у хворого формується психічна та фізична залежність, тому самостійно позбавитися від звички практично неможливо.

Лечение наркозависмости в киеве центр свобода

У місті Київ лікування наркоманії можна пройти в наркологічному центрі «МОСТ», в якому працює команда професійних наркологів, психологів, орієнтованих на досягнення мети в кожному окремому випадку.

Загальні принципи лікування наркоманії

Лікування пацієнта з наркотичною залежністю проводиться в кілька етапів. Спочатку потрібно позбутися абстинентного синдрому, або «ломки». Проводиться масивне медикаментозне лікування, що покращує стан хворого і усуває несприятливі наслідки вживання наркотиків. Ці заходи спрямовані на усунення фізичної залежності.

Наступним етапом буде усунення психічної залежності. Для цих цілей використовуються не тільки медикаментозні засоби, а й психотерапевтичний вплив на пацієнта. За рахунок відновлення соціальних зв’язків і поліпшення психологічного здоров’я пацієнта значно зменшується ймовірність рецидиву захворювання.

лечение наркомании в киеве

Медикаментозне лікування ломки при лікуванні нароманіі

Виразність абстинентного синдрому залежить від того, який тип наркотику вживав пацієнт. Кожен з типів інтоксикації має свої особливості, що значно впливає на методику лікування.
Лікування опіоїдної абстиненції при лікуванні від наркоманії

Опіоїди – це препарати, до яких відносяться морфін і героїн. При отруєнні цими речовинами на перший план виходить порушення дихання, пов’язане з патологічним впливом на дихальний центр мозку.

Героиновая залежність розвивається дуже стрімко, а відмова від вживання наркотику неминуче призведе до абстиненції (ломки).

Ломка – це гострий стан, яке вимагає термінового втручання лікарів. Без своєчасної терапії можливий розвиток гострих ускладнень, які можуть закінчитися летальним результатом.

 

Лікування кокаїнової залежності

Кокаїн відноситься до групи наркотичних засобів з психостимулирующим типом дії. Абстинентний синдром при кокаїнової залежності проявляється в першу чергу порушеннями роботи серця. Можуть виникати судомні напади, приєднуються психічні розлади – страх, підвищена тривожність, зорові і слухові галюцинації.

Лікування кокаїнової залежності має проводитися під обов’язковим наглядом фахівців, інакше, в кращому випадку, ефект буде нетривалому, а в гіршому – може бути летальний кінець. Тоді виправити ситуацію буде вже неможливо …


Лікування абстиненції від вживання гашишу

Залежність від гашишу характеризується тим, що у пацієнта виникає гострий психоз – стан, що характеризується появою марення і галюцинацій. При розвитку нападу хворий може завдати шкоди собі та оточуючим, тому він в обов’язковому порядку ізолюється від суспільства і поміщається під спостереження лікарів.

Лікування аптечної наркоманії

Фахівці наркологи в усьому світі орієнтовані на вирішення цієї суспільної проблеми. Але на превеликий жаль, залежні люди заради отримання задоволення здатні на заміну препаратів і навіть виготовлення аналогів.

Найчастіше в домашніх умовах виробляються синтетичні опіати, а точніше речовини, до складу яких входить кодеїн. Він куди більш негативно впливає на людський організм від чистого опію, але через свою доступності набирає популярність.

Ми не станемо називати перелік препаратів, які мають в своєму складі ця речовина. Але відзначимо, що для їх покупки не потрібна рекомендація лікаря. Для отримання потрібного ефекту використовуються таблетки для зняття болю, різні психоделіки та навіть очні краплі. Все це в сукупності і навіть окремо в певних дозах може призвести до зміни свідомості людини.

Природно, звинувачувати аптеки в продажу цих лікарських засобів – нерозумно. Адже їх первинна мета тільки допомогти людині в лікуванні найрізноманітніших недуг. Причина появи такого виду залежності лежить в самих людях, їх бажанні отримати кайф. Неодмінно, контролювати провізорів потрібно, щоб ті не продавали певні кошти без виписки лікаря, але це вже завдання поліції.


Психотерапевтичні методики

Психотерапія є важливою частиною лікування наркоманії, яка в обов’язковому порядку проводиться пацієнтам в періоді реабілітації.

Групові заняття – це спеціальні програми, які об’єднують пацієнтів зі схожими захворюваннями. У них пацієнти можуть поділитися своїми проблемами і отримати підтримку з боку людей, які переживають подібний досвід. Групові заняття дають пацієнтові необхідну підтримку і відновлюють його соціальні навички. Під час прийому хворі спілкуються між собою, лікар лише коригує і спрямовує бесіду. Це забезпечує більш високий рівень довіри і відвертості, ніж на індивідуальних заняттях.


Наша команда

Реабілітація наркоманів в центрі “МОСТ” в Києві проводиться командою досвідчених наркологів, психотерапевтів і людей, які колись були по той бік залежності. Маючи власний досвід боротьби з наркоманією та ділячись їм з пацієнтами, вони викликають особливу довіру і мотивують їх на рух вперед.

Переваги звернення в реабілітаційний центр для лікування наркоманії

Наркологічний центр «МОСТ» пропонує професійну програму реабілітації наркоманів. У центрі створені комфортні умови для перебування, підібраний штат професійних психотерапевтів і наркологів.

Робота з пацієнтами будується за програмою «12 кроків» – методикою групової терапії, яка передбачає різнобічний розвиток особистості пацієнта. Основна мета програми – вдосконалення духовної сфери людини. Після завершення лікування у пацієнта формується нова система цінностей, на чолі якої не варто вживання наркотичних речовин. Тривалість лікування наркоманії може бути досить великий, проте в результаті пацієнт досягає стійкої клінічної ремісії і позбавляється від згубного прагнення.

Поліпшення стану хворого, відновлення теплих взаємин з близькими утримує людину від вживання наркотиків набагато краще, ніж будь-які «примусові» методи кодування. Психологічна стабільність – запорука відсутності патологічних потягів.

Звернувшись в наркологічний центр «МОСТ» в г. Киев, ви забезпечуєте собі якісну медичну допомогу кваліфікованих фахівців. Ми гарантуємо повну анонімність даних наших пацієнтів і індивідуальний підхід до кожного залежному.

Реабілітація наркоманів повинна мати комплексний професійний підхід. Не намагайтеся взяти чергове порожня обіцянка зі свого близького, який потрапив у наркотичну пастку. Допоможіть йому прямо зараз, щоб його вільне завтра обов’язково наступило!

Отримайте консультацію безкоштовно по Україні

+380 63 406 6156

Напишіть нам