Полінаркоманія - важка форма звичної залежності

полинаркомания лечение центр мост киев

Що таке наркоманія питати вже не має сенсу, але не всі можуть знати поняття полінаркоманія, яке характеризується вживанням наркоманом декількох варіантів наркотиків одночасно.

Причина розвитку подібної залежності

У більшості випадків наркозалежність пов’язують з одним типом наркотику, однак сьогодні нерідко зустрічаються важкі випадки комбінування, причина яких лежить в впевненості з боку залежних в нешкідливості одних і підвищенні ефекту в комбінуванні з іншими.

Свій початок подвійна наркоманія бере ще в період пошуку речовини для розваги. Коли вибір дурману ще не зроблений піддався впливу людина починає пошук свого наркотичної речовини і нерідко починає вживання другого наркотику ще в період дії першого.

Звичайно, найпоширенішим варіантом комбінування дурманів можна назвати використання плану (марихуани) та ще одного більш міцного наркотику. Великою помилкою є те, що багато залежні вважають, що план не несе шкоди здоров’ю, а значить, його легко можна комбінувати з іншими психоактивними речовинами.

У зв’язку з цим сучасне лікування наркоманії посиленою вживанням декількома речовинами, досить ускладнюється і вимагає більш тонкого, послідовного підходу.

У чому складність полінаркоманії?

Пацієнти наркологічних центрів повинні подолати синдром відміни еже декількох наркотичних речовин, що нерідко супроводжується значними проблемами з великим переліком симптомів викликаних тим чи іншим дурманним продуктом.

За період вживання подібної посиленою суміші значно погіршується і загальний стан організму, а значить і період відновлення більш тривалий.

Подвійна доза отрути робить і особливий ефект на головний мозок людини і як наслідок завдається шкода інтелекту, пам’яті і відбувається загальна деградація особистості.

Перелік необоротних наслідків збільшується удвічі, а значить і повернути залежному колишню життя може бути навіть неможливо.

Своєчасне лікування Полінаркоманія наркологічному центрі Мост – це Ваш шанс!